0 258 242 82 28
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
ÖZGÜR
ARAÇ KİRALAMA HİZMETLERİ
Kurumsal web sayfası

2005 yılında Denizli’de kurulan Özgür Araç Kiralama Hizmetleri Ltd.Şti. Türkiye’nin her noktasına hizmet ağının genişliği sayesinde  profesyonel ekibiyle hizmet veren bölgenin en güvenilir firmaları arasına girmiştir. Kurulduğu günden buyana hizmet kalitesini, her yıl yaptığı yatırımlarla kurumsal araç kiralama hizmetini genişleten Özgür Rent-A-Car ve Filo-Kiralama alanlarında kısa sürede çok ciddi atılımlarla büyüme göstermiştir.

Özgür Araç Kiralama Hizmetleri Ltd.Şti. alanında uzman çalışanlarıyla, Şoförlü araç kiralama, uzun vadeli araç kiralama ve havalimanı teslimli, vip araç kiralama hizmetlerini yerinde sağlamaktadır.

Özgür Oto Kiralama, Denizli ve bölgesinde kurumsal oto kiralama hizmeti veren geniş araç filosuna sahip şirketlerdendir.

Özgür Oto Kiralama, 2015 yılından itibaren hizmet alanlarını genişleterek araçlarının tamamını yenileyerek, müşterilerine  verdiği hizmet ağını genişletip, kiraladığınız araçlarda, şöförlü araç kiralama, filo araç kiralama, vip özel araç kiralama, havalimanı transferli araç kiralama nın yanında, ekstra hizmet olarak Gps ( Navigasyon ), Bebek Koltuğu, Bisiklet ve Kayak Taşıma Aparatı  istenildiği taktirde sağlanmaktadır.

web tasarım